Odmítnutí

Hlavní Informace

Tato služba je výhradně určena jako nástroj pro porovnávání kurzu sázkových kanceláří.

Nenabízíme možnost sázení nebo služby s ním spojené. Pro realizaci sázek musíte vstoupit na webové stránky sázkových kanceláří a splnit jejich náležitosti a podmínky.

Data a správnost

Informace na webu pocházejí z webových stránek různých sázkových kanceláří a jsou pravidelně aktualizovány. Avšak díky neustálým změnám v kurzech sázkových kanceláří budou vznikat rozdíly mezi informacemi zobrazovanými zde a na webových stránkách bookmakerů. Vždy prosím kontrolujte kurzy na stránkách sázkových kanceláří před podáním sázky.

Zřeknutí se

Ani BetBrain ani nikdo s ním asociovaný nepřipouští žádnou zodpovědnost za žádné ztráty vzniklé použitím (zneužitím) kurzu BetBrain bez ohledu na to, jak ztráta vznikla.

BetBrain negarantuje výhry a nemůže být vystaven zodpovědnosti za ztráty vyplývající z použití informací odsud získaných. BetBrain ani nemůže být vystaven zodpovědnosti za chybné nebo neúplné on-line výsledky.

Varování

Sázení může být velmi riskantní. Sázející by měli 'spekulovat' jen s penězi, o které si mohou dovolit přijít. Měli by se ujistit, že plně chápou riziko s tím spojené, meli by vyhledat poradenství, je-li to nutné. My neposkytujeme poradenství nebo doporučení o sázení nebo rizicích s ním spojených.