Právní Informace

 • Pojmy & Podmínky

  Registrací a přístupem na BetBrain.com, přes URL adresu betbrain.com, souhlasíte s níže uvedenými smluvními podmínkami. Viz také naše ochrana soukromí a odmítnutí odpovědnosti pro užití Betbrain, které tvoří část těchto smluvních podmínek.

  BetBrain může udělat úpravy a/nebo změny v produktech a službách bez upozornění.

  Všechny materiály na webové stránce bezvýhradně - texty, grafika, loga, fotografie, audio a videomateriály jsou majetkem BetBrain. Smíte vyvolávat a zobrazovat obsah webové stránky na obrazovce počítače, tisknout jednotlivé stránky na papír (ale ne fotografovat je) a ukládat je v elektronické formě (ale ne na jakýkoliv server nebo jiné zařízení připojené k síti) pro Vaše osobní nekomerční užití.

  Čtěte více
 • Odmítnutí odpovědnosti

  Tato služba je výhradně určena jako nástroj pro porovnávání kurzu sázkových kanceláří.

  Nenabízíme možnost sázení nebo služby s ním spojené. Pro realizaci sázek musíte vstoupit na webové stránky sázkových kanceláří a splnit jejich náležitosti a podmínky.

  Informace na webu pocházejí z webových stránek různých sázkových kanceláří a jsou pravidelně aktualizovány. Avšak díky neustálým změnám v kurzech sázkových kanceláří budou vznikat rozdíly mezi informacemi zobrazovanými zde a na webových stránkách bookmakerů. Vždy prosím kontrolujte kurzy na stránkách sázkových kanceláří před podáním sázky.

  Čtěte více
 • Ochrana Soukromí

  BetBrain Limited se zavazuje k ochrane Vašeho soukromí. Následující smernice predstavují základ pro práci s Vašimi osobními informacemi.

  Neshromaždujeme žádné informace, pokud jednoduše prohlížíte naše webové stránky. Vaše osobní informace si vyžádáme, pokud budete využívat služeb nabízených naší webovou stránkou.

  Správcem dat našeho webserveru je BetBrain Limited. Budete upozorneni cas od casu prostrednictvím našich zásilek z dalšího použití vašich osobních údaju a musí mít možnost oznámit nám, pokud nechcete nadále dostávat maily.

  Čtěte více
 • Právní status

  BetBrain poskytuje volné webové služby umožňující uživatelům porovnání kurzů sportovních sázek bookmakerů z celého světa, jak pro předzápasové sázky tak pro sázení Live. Kurzy jsou automatizovaně aktualizovány ve spolupráci s bookmakery v seznamu na BetBrain.com.

  Hodnota informace spočívá ve schopnosti dosáhnout nejvyšších možných kurzů. BetBrain dále aplikuje plně automatické filtry pro výběr nejzajímavějších nabídek ze všech aktuálně nabízených. Uživatelé si mohou předplatit emailový servis a mít tyto nabídky zasílány přímo.

  BetBrain Ltd byl založen v květnu 2000 v Dánsku. Je to společnost s ručením omezeným podléhající britským zákonům. BetBrain je vlastněn jeho zakladatelem a výkonným ředitelem Ebbe Groesem a zaměstnanci.

  Čtěte více