Začínáme

Kdykoli narazíte na tuto ikonu, bude za ní doplňující vysvětlení nebo návod pro použití k dané funkci: ?.

Následuje příručka, která Vám pomůže začít se sázením.

Najít nejlepší kurzy

Pod Zápasy si můžete vybrat zápasy, pro které si chcete prohlížet kurzy. Pod Dlouhodobé sázky můžete získat kurzy na dlouhodobé sázky jako třeba vítěz Premier League. Použijte Další Zápasy pro kontrolu nadcházejících událostí a Statistiky a Výsledky pro prohlížení, jak Vaše mužstva a hráči hráli v poslední době.

Kliknutí na link bookmakera

Vyberte si sázkovou kancelář kliknutím na odkaz s názvem sázkové kanceláře. Tím se Vám otevře stránka vybrané sázkové kanceláře. Pro některé sázkové kanceláře může být link 'hluboký' - až na určitý kurz nebo stránku souteže webu sázkové kanceláře. Přímé odkazy směřují na kurz v příslušné tabulce kurzů.

Volba bookmakera

Každá sázková kancelář má svoje pravidla, podmínky a omezení. Z tohoto důvodu je velmi důležité se nejprve dobře seznámit s pravidly určité sázkové kanceláře. Můžete získat pomoc na základě Informací o bookmakerovi, které Vám poskytnou informace o konkrétní sázkové kanceláři.

Zde je seznam podmínek, které je dobré znát před samotným vsazením:

  • Podmínky pro vložení peněz na sázkový účet
  • Požadavky na minimální vklad
  • Podmínky pro výběr peněz ze sázkového účtu
  • Poplatky za vklad na sázkový účet
  • Poplatky za výběr ze sázkového účtu
  • Minimání počet zápasů na tiketu
  • Minimální vklad při sázce
  • Maximální vklad při sázce
  • Limit výhry na jednu sázku
  • Podmínky pro stornování sázky

Sázkové kanceláře mají rozdílná pravidla a omezení. Doporučujeme Vám věnovat čas zjištění zvláštností pravidel určité sázkové kanceláře.

Otevření účtu

Před samotným podáním sázky si u vybrané sázkové kanceláře musíte založit sázkový účet. Registrace obvykle sestává z vyplnění osobních údajů. Po dokončení registrace máte zvoleno/přiděleno uživatelské jméno, heslo a/nebo číslo účtu. Je důležité si přístupové jméno a heslo poznamenat tak, abyste ho našel Vy a nikdo jiný.

Všimněte si, že některé sázkové kanceláře nabízí bonus za otevření účtu. Nezapomeňte si zkontrolovat, za jakých podmínek bude bonus vyplacen.

Vklad peněz na sázkařský účet

Nejběžnějšími způsoby vkladu peněz na sázkový účet jsou platební karta , bankovní šek a bankovní převod. Vklady pomocí platební karty probíhají téměř okamžitě, zatímco při vkladu bankovním šekem nebo převodem si budete muset pár dní počkat. Poplatky za převod se liší dle způsobu převodu. Některé sázkové kanceláře pokrývají část z těchto poplatků. Ale Vy si musíte zjistit poplatky určité sázkové kanceláře, banky nebo poskytovatele kreditní karty.

Podání sázky

Jestliže jste úspešně převedl peníze na Váš sázkový účet, můžete začít sázet. Všimněte si, že některé sázkové kanceláře přijímají pouze 'doubles' respektive 'triples', tzn. kombinace dvou nebo tří zápasů na jednom tiketu. Kurzy mohou být vypsány šesti různými způsoby. Evropský systém (desetinný), Britský systém (zlomkový), Americký způsob, Malajský, Hongkongský a Indonéský. Více se o formátech kurzů dozvíte v sekci Formáty kurzů. U některých sázkových kanceláří při podávání sázky místo toho kolik chcete vsadit, zadáváte kolik chcete vyhrát = rozdíl (hrubá výhra - vklad).

Výběr peněz ze sázkařského účtu

Nejběžnější způsoby výběru peněz jsou stejné jako u vkladu kreditní kartou, bankovním šekem a bankovním převodem. I u výběru se mezi sázkovými kancelářemi liší doby realizace, poplatky a kdo kryje poplatky. Nezapomeňte zkontrolovat částku, kterou přijímáte a uvědomte si výši poplatku ve vztahu k částce.