Co je to BetBrain?

BetBrain si dává za cíl poskytnout Vám nejlepší možné informace o kurzech dostupných kdekoliv na Internetu. To znamená, že můžete kontrolovat a porovnávat kurzy 97 bookmakerů a sázkařských burz po celém světě s pokrytím v podstatě každé sportovní události na světě v daném čase.

Máme řadu nástrojů a postupů, které Vám mohou pomoci při Vašem sázení. Některé z nich vyžadují, abyste si u nás vytvořil účet.

Navigace Sázek

Totálně jsme přepracovali standardní BetBrain navigaci mezi sekcemi. Místo vlevo umístěných tlačítek, jsme vytvořili intuitivní tabulky rozdělující web na různá pole.

Volba různých sportů, oblastí, regionů a soutěží se nezměnila, ale zrychlili jsme ji. Jste-li v sekci porovnání kurzů BetBrain, buď navigujete na položku menu kliknutím na její jméno nebo rozbalujete/sbalujete jejich odpovídající subsekce kliknutím na tlačítko rozbalit/sbalit připojené ke každé z nich. Například potřebujete-li dostat se na anglickou Premier League, měl byste zvolit 'Fotbal' / 'Soccer' (podle Vašeho regionu) a kliknout na 'Rozbalit', pak najít 'Anglii' a rozbalit ji, pak kliknout na 'Premier League'. Všimněte si také čísla v každém názvu soutěže - představuje počet aktivních událostí v této soutěži.

Funkce pro Tabulky s kurzy

Kteroukoliv tabulku s kurzy můžete natřídit pro získání kurzů natříděných podle jednoho ze sloupců dle Vaší volby.

Pravděpodobně máme systém porovnání kurzů nejlepší na světě! Kurzy, které byly změněny v posledních 10 minutách, jsou indikovány směrovými šipkami v tabulkách s kurzy. Využijte znalostí, který trh je v pohybu! Klikněte na kurzy pro získání předešlé hodnoty a času změny.

Sázkařské Burzy někdy mají omezenou výši vkladu dostupného pro Vaše vklady s nejlepším kurzem. Umístěte kurzor Vaší myši na rozbalovací seznam ukazující i druhý a třetí nejvýhodnější kurz. Je také možno skrýt/ukázat všechna data burzy - jednoduše kliknutím na odpovídající zaškrtávací políčko v menu Nastavení BetBrain.

Další Informace

Použijte funkci Můj Coupon pro porovnání kurzu násobných sázek. Jednoduše klikněte na '+ Coupon' z tabulky kurzů pro sestavení Vaší sázenky. Sázenka je také běžným nástrojem pro uložení zápasů, které Vás zajímají, pro pozdější návrat na tento web.

Pro některé typy sázek je možno odhadovat pravděpodobnost, že kurzy bookmakera vyjdou. Tato je kalkulována a zobrazena v tabulkách kurzů.

Přesná informace o různých operačních aspektech řady bookmakerů je zveřejněna na BetBrain, včetně jejich posledních promonabídek.

Registrací účtu BetBrain si můžete 'customizovat' svůj seznam bookmakerů - výběrem dvou extra bookmakeru pro porovnání a volbou přijímání Mailu od BetBrain.

Mohou nastat technické chyby a zdržení, čímž se kurzy mohou stát nesprávnými. Shromaždujeme řadu informací z řady různých zdrojů, v tomto procesu může dojít k chybám. Navíc bookmaker může mít technické problémy na svém webu nebo aktualizace informací může být znemožněna zpomalením internetového připojení. Vždy kontrolujte kurzy před podáním sázky. Informace jsou poskytovány bez záruky.

Na našem webu používáme cookies a Javascript.

Hodně štěstí při zvyšování Vašich výnosu ze sázení.