Pomoc & Podpora

 • Co je to BetBrain?

  BetBrain si dává za cíl poskytnout Vám nejlepší možné informace o kurzech dostupných kdekoliv na Internetu. To znamená, že můžete kontrolovat a porovnávat kurzy 97 bookmakerů a sázkařských burz po celém světě s pokrytím v podstatě každé sportovní události na světě v daném čase.

  Máme řadu nástrojů a postupů, které Vám mohou pomoci při Vašem sázení. Nekteré z nich vyžadují, abyste si u nás vytvořil účet.

  Totálně jsme přepracovali standardní navigaci BetBrain mezi sekcemi. Místo vlevo umístěných tlačítek, jsme vytvořili intuitivní tabulky rozdělující web na různá pole.

  Volba různých sportů, oblastí, regionů a soutěží se nezměnila, ale zrychlili jsme ji. Jste-li v sekci porovnání kurzů BetBrain, buď navigujete na položku menu kliknutím na její jméno nebo rozbalujete/sbalujete jejich odpovídající subsekce kliknutím na tlačítko rozbalit/sbalit připojené ke každé z nich.

  Čtěte více
 • Zahájení

  Kdykoli narazíte na tuto ikonu, bude za ní doplňující vysvětlení nebo návod pro použití k dané funkci: ?.

  Pod Zápasy si můžete vybrat zápasy, pro které si chcete prohlížet kurzy. Pod Dlouhodobé sázky můžete získat kurzy na dlouhodobé sázky jako třeba vítěz Premier League. Použijte Další zápasy pro kontrolu nadcházejících událostí a Statistiky a výsledky pro prohlížení, jak Vaše mužstva a hráči hráli v poslední době.

  Vyberte si sázkovou kancelář kliknutím na odkaz s názvem sázkové kanceláře. Tím se Vám otevře stránka vybrané sázkové kanceláře. Pro některé sázkové kanceláře může být link 'hluboký' - až na určitý kurz nebo stránku souteže webu sázkové kanceláře. Přímé odkazy směřují na kurz v příslušné tabulce kurzů.

  Každá sázková kancelář má svoje pravidla, podmínky a omezení. Z tohoto důvodu je velmi důležité se nejprve dobře seznámit s pravidly určité sázkové kanceláře. Můžete získat pomoc podle Bookmakera Informace.

  Čtěte více
 • Základní Průvodce Sázením

  Kurzy jsou čísla, která nám ukazují, kolik můžeme vyhrát při dané sázce. Základní pravidlo je, čím větší je toto číslo, tím menší je pravděpodobnost výhry.

  Kurzy jsou prezentovány v různých formátech nebo stylech po celém světě podle místních zvyklostí. V našich tabulkách s kurzy můžete vidět kurzy zobrazené v Evropském, Britském, Americkém, Malajském, Indonéském nebo Hongkongském formátu.

  Některé sázkové kanceláře podporují více než jednu z těchto norem. Po klepnutí na tlačítko odtud do sázkové kanceláře, může být formát jiný, ale pak stačí zvolit formát, abyste se ujistili, že po přepočtu je kurz sázky správný v daném formátu.

  Handicap je zpusob, jak udělat sportovní utkání více vyrovnané a tím i zajímavější pro sázení. Při sázení je dán outsideru náskok několika gólů/bodů. Říká se tomu různými názvy, zvyklosti závisí na druhu sportu a zeměpisném původu sázkové kanceláře. Uvidíte ale, že základní princip je vždy stejný..

  Ctete více
 • Pokročilá Témata & Know-how úspěšného sázkaře

  Sázkařské burzy (exchanges) jsou jako jiné burzy: Tam umístěné objekty mohou být kupovány a prodávány, jsou uzavírány kontrakty. Nesázíte proti sázkařské burze ani určitému bookmakerovi, sázíte proti jiným účastníkům burzy.

  Jistá sázka SureBet (arbitrage bet) je sada sázek, která Vám dává jistotu výhry bez ohledu na výsledek události. Nemůžete prohrát.

  Tato krátká příručka arbitrážního sázení Vám může pomoci na začátku a při vývoji této Vaší sázkařské praxe. Nic v tomto směru není definitivní. Naučíte se více, než když budete experimentovat sám nebo hovořit s jinými osobami, které takto sází.Dávejte pozor a sázejte chytře!

  Jisté Sázky přicházejí a odcházejí. Do jisté sázky zahrnuté kurzy sázkařských burz jsou velmi pohyblivé a kurzy se mění v okamžiku. Proto musíte být rychlý. V první řadě potřebujete rychlé informace. Náš produkt Surebet Pro je k tomu určen.

  Čtěte více

Kontaktujte nás!

Máte-li problém s naším webem, kurzy nebo čímkoliv jiným souvisejícím, pošlete nám prosím e-mail na betbrain@betbrain.com nebo nám pošlete zprávu pomocí kontaktního formuláře, který najdete na:

Snadné použití kontaktního formuláře