O BetBrain Software Ltd

Servis

BetBrain nabízí volný webový servis umožnující uživateli porovnání kurzu pro sportovní sázky bookmakerů z celého světa - pro předzápasové sázky i sázky Live. Kurzy jsou automatizovaně aktualizovány v kooperaci s bookmakery z jejich seznamů na BetBrain.com. Navíc BetBrain nabízí hodnotné sportovní informace jako novinky, statistiky, skóre a grafy historie kurzu.

Hodnota informace spočívá ve schopnosti dosáhnout nejvyšších možných kurzu. BetBrain dále aplikuje plně automatické filtry pro výber nejzajímavejších nabídek ze všech aktuálně nabízených. Uživatelé si mohou předplatit emailový servis a mít tyto nabídky zasílány přímo.

Historie společnosti

BetBrain Ltd byl založen v květnu 2000. Jde o společnost s ručením omezeným podle práva Spojeného království. BetBrain vlastní jeho zakladatel a CEO, Ebbe Groes a zaměstnanci.

BetBrain má sídla v UK a v Rumunsku a zaměstnává tým 40 profesionálů.

Během své historie BetBrain získal několik cen a nominací včetně prestižní ceny 'Best Sportsbook affiliate', kterou získal tři roky po sobě: 2008, 2009 a 2010.

Kontaktní informace

Pro jakékoliv připomínky podpoře, otázky nebo komentáře, které můžete mít prosím kontaktujte naši stránku. Náš zákaznický support je jen v Angličtině. .

Obchodní dotazy nám prosím pište na sales@betbrain.com.

Stáhněte si naše logo

Naše logo můžete získat ve formátu PNG a EPS pravým klikem myší na logu a volbou v nabídce Uložit Jako...