Obchodní Partnerství

BetBrain je otevřen novým obchodním výzvám a nabídkám široké palety integrací obsahu. Čtěte níže více o naší spolecnosti a široké nabídce možností spolupráce.

 • O společnosti

  BetBrain poskytuje volné webové služby umožňující uživatelům porovnání kurzů sportovních sázek bookmakerů z celého světa, jak pro předzápasové sázky tak pro sázení Live. Kurzy jsou automatizovaně aktualizovány ve spolupráci s bookmakery v seznamu na BetBrain.com. Navíc BetBrain nabízí hodnotné sportovní informace jako novinky, statistiky, skóre a grafy s historií kurzů.

  Hodnota informace spočívá ve schopnosti dosáhnout nejvyšších možných kurzů. BetBrain dále aplikuje plně automatické filtry pro výběr nejzajímavějších nabídek ze všech aktuálně nabízených. Uživatelé si mohou předplatit emailový servis a mít tyto nabídky zasílány přímo.

  Čtěte více
 • Obsah na Vašem webu

  Můžete si vložit volné řešení pro porovnání kurzů na Váš web!

  S obsahovým řešením od BetBrainu jednak upevníte věrnost stávajících uživatelů a také přitáhnete nové uživatele obsahem prvotřídní kvality.

  Za tuto službu se BetBrainu neplatí, proto to není pro Vás žádné riziko. Namísto toho získáte hodnotný obsah, který může oživit Vaši reklamu a příjmy z affiliate programu od partnerů z kurzového sázení.

  Integrování pomocí iFrame html tagu je velmi snadné. Spočívá jen ve zkopírování krátkého kódu do Vaší stránky a vše je hotovo.

  Čtěte více
 • Reklama

  BetBrain je připraven k navazování nových dlouhotrvajících partnerství v oblasti online herního průmyslu.

  Pomáháme operátorům dosáhnout kvalitního provozu a zvýšit jejich veřejnou známost nabídkou dvou typu partnerství: Zveřejnění ve výpisu nejvyšších kurzů a Textová a účinná bannerová reklama na našem webu a v našich emailových zpravodajích.

  O našich službách si můžete přečíst na: igbaffiliateawards.com .

  Máte-li zájem o další informace o reklamé a možnostech affiliate u BetBrain, kontaktujte nás prosím na sales@betbrain.com.

  Čtěte více